Search

نشان صندلی و اشکال هندسی در دفینه یابی

نشان صندلی و اشکال هندسی در دفینه یابی

سنگ صندلی نشان دهنده گنج و دفینه بزرگی میباشد که البته حالات مختلفی دارد. اگر سنگ صندلی در داخل غار یا تونل باشد معنی دیگری دارد.

روش دفن دفینه در این آثار به این صورت است که وقتی شما روی صندلی مینشینید و جایی را که شما در جلوی پای خود در مسیری حدود ۲ الی سه متر جلوتر از پای خود و یا حتی به صورت یک بر آمدگی و یا سنگ مشخص میکردند و باز هم اگر در صورتی که جلوی شما صخره وجود داشت باید درون صخره به دقت نگاه کنید و سوراخی رو در جلوی دید مستقیم خود به صورت پلمپ شده بیابید که دفینه را در داخل آن جای میدادن و معولا عمق بار در این آثار به ۲ متر بیشتر تجاوز نمی کند.

سنگ صندلی باید شرایط ذیل را دارا باشد:

سنگ صندلی دارای تکیه گاه است یعنی بشود تکیه داد .

وقتی روی آن میشینید پایتان به زمین میرسد ( اینعکس در ارتفاع بالا قراردارد ) .

جایی هم برای دستها باید داشته باشد در کل چیزی شبیه مبل راحتی ( یک مورد بدون دسته رویت شده که بنده بر این باورم که به دلایلی شکسته شده و یا …… )

نشان صندلی در گذشته جایگاه خدایان باستان بوده که در گذر تاریخ نمیشگاه الهه باد می شود.

نشانه مربع در دفینه یابی:

مربعی یکی از اشکال هندسی در علامت و نشانه در گنج یابی و دفینه یابی است که بیش از هر شکل دیگر به عنوان جهانی ترین صورت در زبان نمادها به کارگرفته شده است.

حکاکی های مربع و مستطیل قطعا نشانه مزار می باشد. این نشانه ها به معنای گوردخمه ، مزار اتاقی، کلیسا و مهم ترینشان احتمال اینکه مزار زن هم باشد زیاد است. ابعاد حکاکی به ما درباره اینکه چگونه مزاری می باشد، اطلاعات می دهد.

حکاکی های مربعی متوسط و کوچک، به احتمال زیاد نشان دهنده مزار زن می باشد. اگر تعدادی مربع متوسط وجود داشته باشد مزار زن می باشد. در طرف شرق این نشانه ها مزار مرد وجود دارد. اگر حکاکی مربعی تک وجود داشته باشد، در نزدیکی های نشانه، قبر اتاقی وجود دارد.

حکاکی های مربعی معمولا در مناطق كه از هر طرف به راحتي قابل رويت باشد هستند. به این اشاره دارد که آن منطقه قبرستان صخره ایی وجود دارد. در مقابل نشانه باید صخره های ردیفی وجود داشته باشد. دفینه را باید در آنجا کاوش کرد. اگر یکی از مزارها باز شوند بقیه آنها به راحتی پیدا می شوند.

نشان صندلی و اشکال هندسی در دفینه یابی

نشانه مثلث در دفینه یابی:

نشانه مثلث به این معنا می باشد که پول در مکان بسته ایی می باشد.

اگر چند مثلث در کنار هم به ترتیب قرار داشته باشند، هر مثلث نماد یک اتاق می باشد.

در تخته سنگی که مثلث های ریزی روی آن وجود دارد، مثلث دیگری به اندازه ۵۰ سانتی متری به خوبی جستجو شده و دقت می شود که منطقه ساروجی وجود دارد یا نه، اگر هست، در آنجا دفینه اش وجود دارد. این نشانه ایی رمزگشایی شده می باشد.

نشان مثلث در تمدن های قدیمی، این گونه استفاده شده که در خود مثلث درب ورودی وجود دارد. 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now