Search

فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو

فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو

فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو، خاصیت قابل تبدیل بودن فرمت برای استفاده در نقشه‌برداری گوگل ارث (Google Earth) را دارد.

فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو، در هنگام جستجوی مکان‌های نابه‌هنجار [و صعب‌العبور]  (anomalies)  ۱۶ برابر در یافتن محل رگه‌های طلا، گنجینه‌های گم‌شده، ابزارهای زیر زمین حساس‌تر  شده است و بر اساس اصل تغییر در میدان الکترمغناطیسی که از زمین منتشر می‌شود، کار می‌کند.

 در درون اسکن‌های نرم‌افزار امریکایی دامینیتور پرو، قابلیت تبدیل به فرمت KML وجود دارد. این نرم‌افزار، می‌تواند اسکن‌ها را به یک تصویر با مرجع‌های GOS تبدیل کند و یا با نقشه‌کشی مجدد، تمامی اسکن‌ها را نقطه‌به‌نقطه به فرمت گوگل ‌ارث تبدیل کند. نقشه‌برداری از منطقه‌ی موردنظر و یا تمام محل، هرگز کار آسانی نبوده است. به همان سرعتی که شما آن را از منو انتخاب می‌کنید، فایل گوگل KML در یک دایرکتوری مخصوص ذخیره می‌شود. سپس می‌توان بر روی آن دابل‌کلیک کرد و آن فایل را از آن‌جا به فرمت مدنظر تبدیل کرد.

فلزیاب تصویری امریکایی دامینیتور پرو، تا ۱۶ برابر حساس‌تر از سیستم‌های استاندارد تصویری ماست که این امر موجب می‌شود جزئیات و شفافیت بیش‌تری را حتی از ضعیف‌ترین اهداف در ناهمواری هایی که جستجو در آن‌ها کار بسیار دشواری ست نشان میدهد. داده‌های ترکیبی جی‌پی‌اس و گزینه‌های بهبود یافته‌ی نمایش مقادیر، اهدافی را که جستجوی آن‌ها در فلزیاب تصویری زیرزمینی (geosurveyor imaging systems) دشوارتر است را هویدا می‌سازد.

همچنین در این فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو تک‌حس‌گری جئوویژن (geovision) گنجانده شده است که پیش از این، در دسترس نبود. فقط با چند کلیک ساده‌ی ماوس رایانه‌، نرم‌افزار جدید تصویری سه‌بعدی جئوویژن این امکان را برایتان فراهم می‌کند که از نرم‌افزار آمریکایی پین‌پوینتر، به تصویری سه‌بعدی تغییر حالت بدهید. این نرم‌افزار، ابزاری بسیار عالی هم است که هم در فلزیابی و هم در ایجاد یک تصویر سریع سه‌بعدی از یک منطقه به کار می‌آید.

بسته‌ی فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو، شامل یک لپتاپ پاناسونیک –که انتقال داده‌ها از طریق وایرلس را انجام می‌دهد– صفحه‌ی لمسی قابل‌خواندن در روز و جی‌پی‌اس ترکیبی که کارایی خود را در محیط‌های مختلف و اغلب ناملایمی –که کارگران دولتی و پرسنل نظامی با آن روبه‌رو هستند– حفظ می‌کند. صفحه‌ی نمایش لمسی جدید CF -30 تاف‌بوک به همراه جی‌پی‌اس ترکیبی، قابلیت نمایش داده‌ها بر روی صفحه در روشنایی روز و ۱۲۰۰ نیت (NIT = واحد اطلاعات)، از ویژگی‌های بنیادین فلزیاب تصویری پرو اکیوریت لوکیتورز هستند.
قیمت بسته، شامل یک رایانه‌ی تاف‌بوک از پیش‌تنظیم‌شده‌ی دارای جی‌پی‌اس داخلی هم می‌شود که شما می‌توانید از تاف‌بوک و یا لپ‌تاپ خود به جای آن استفاده کنید و در عوض با قیمت کم‌تری بسته را تهیه نمایید. لطفاً قیمت انواع فلزیاب را از نماینده‌ی فروش خود خواستار شوید.

بسته‌ ی مونتاژ فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو:

تاف‌بوک امریکایی دامینیتور پرو با جی‌پی‌اس داخلی (نوع تاف‌بوک ممکن است تغییر کند)
نرم‌افزار دامینیتور سه‌بعدی تحلیل هدف با شفافیت بالا و دارای جی‌پی‌اس و قابلیت تبدیل فرمت نقشه‌برداری
نرم‌افزار جئوویژن و نرم‌افزار سه‌بعدی تحلیل هدف با شفافیت بالا برای آنتن پین‌پوینتر؛ این نرم‌افزار، دارای جی‌پی‌اس و قابلیت تبدیل فرمت نقشه‌برداری می‌باشد.
نرم‌افزار آرت ریل‌تایم امریکایی پین‌پوینتر پرو
تاف‌بوک پاناسونیک با جی‌پی‌اس داخلی
آنتن ۱۲ اینچی دارای شفافیت بالا
آنتن کاوش‌گر ۲۰ اینچی
آنتن پوششی ۳۶ اینچی
آنتن پینپوینتر تعریف‌گر هدف
واحد کنترل جدید با حساسیت ۱۶ برابر سیستم‌های تصویری استاندارد امریکایی
مجموعه نرم‌افزار ثام‌درایو (thumb drive) برای دامینیتور، جئوویژن سه‌بعدی و پین‌پوینتر
دو  باتری ۱۸ ولتی واحد کنترل (دارای زمان راه‌اندازی پشت‌سرهم)
۱۰ ساعت باتری اضافه برای ۲۲ ساعت در زمان‌های کم‌مصرف (field time hours = 11 صبح تا ۹ شب)
شارژر ۱۸ ولتی با قابلیت اتصال از پایین
باتری لپ‌تاپ اضافه
باتری دوقلوی ۱۲ ولتی ۶۰۰۰ میلی آمپری
شارژ ۹٫۶
کابل کراس‌آور
کابل یدکی ۱۵ اینچی
کابل‌های یدکی ۱۵ و ۵ اینچی
مبدل وکتور (vector inverter)
دوشاخه‌ی اتصال به سوکت وسیله‌ی نقلیه
۲  دسته‌ آنتن
دفترچه‌ی راهنمای دامینیتور، جئوویژن و پین‌پوینتر
محفظه‌ی پلیکان ۱۶۵۰
محفظه‌ی آنتن پوششی ۳۶ اینچی
پشتیبانی فنی

در ضمن قیمت انواع فلزیاب را نیز می توانید از ما سوال نمایید.

فلزیاب تصویری آمریکایی دامینیتور پرو
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now