Search

علامت پرنده در گنج یابی

علامت پرنده در گنج یابی

پرندگان نقش فراوانی در یافتن گنج دارند و حتی برخی از نمادها و نشانه پرنده در گنج یابی محل دقیق یافتن گنج را هم به شما نشان می دهند.

علامت پرنده در گنج یابی مفاهیم ارزشمندی را در بر می گیرد و مردمان باستان پرنده را نماد عشق و جاودانگی می دانستند.

علامت کبوتر در گنج یابی:

نماد وسایل زینتی زن می باشد. در نماد کبوتر در گنج یابی – پرنده و علامتهایی مانند مرغ و با توجه به ماهیت تخم گذاری آنها باید در اطراف به دنبال شکل تخم مرغ سفید یا قرمز باشید. با عنایت به اینکه هسته تخم مرغ زرد است ، تداعی کننده طلا می باشد. در جهت پرواز کبوتر در حال پرواز، دقیقا جلوی آن را جستجو کنید، اگر صلیب باشد دفینه اش در غار است. برای یافتن غار در اطراف باید صلیب دوم را هم پیدا کنید. تخته سنگی که دومین صلیب روی آن است ورودی غار می باشد.

علامت پرنده در گنج یابی

علامت عقاب در دفینه یابی:

عقاب در تمام دوران ها نماد قدرت و قوت بوده و درنده می باشد. همیشه نمادگر پول قدرتمند می باشد. عقاب سمبل رب النوع زمان باستان، زئوس بوده است. در طول تاریخ و در بسیاری از تمدن ها این حیوان به عنوان سمبل قدرت،آزادی و اقتدار شناخته شده است. تصویر عقاب باید در محل های مرتفع و صخره ای قرار گرفته باشد. این گونه سمبل ها گاه بصورت مجسمه این پرنده و گاه بصورت برجسته کاری بر روی سنگ ها هستند.

اگر بر بالای سر عقاب صلیب قرار داشته باشد آنجا مزار یک پادشاه یا شخصی صاحب قدرت است و به معنای سوگند و یا تأیید نیز می باشد. اگر بال های عقاب باز باشد آن محل یک مزار نیست بلکه مکان یا لوحه یادبودی است که برای شخص مورد نظر ساخته شده است. اگر در نزدیکی تصویر عقاب، قبر شخص مورد نظر قرار گرفته باشد، به همراه پیکر او اشیای شخصی اش همانند شمشیر، زره، و کلاه خود نیز دفن شده است. اگر تصویر عقاب به شکل کنده کاری شده باشد، معنادار نیست و سمبل حکومتی می باشد و در اینجا باید به دنبال علایم کنده کاری شده دیگری بگردیم که آنها نیز ما را به مکان گنج راهنمایی خواهند کرد.مار نیز می تواند به عنوان نشان دوم وجود داشته باشد.

علامت پرنده در گنج یابی

علامت مرغ و جوجه هایش در گنج یابی:

این نشانه به ندرت یافت می شود. به چهار نوع تقیسم میشود:
۱- یک مرغ و ۳ جوجه
۲- یک مرغ و ۵ جوجه
۳- یک مرغ و ۷ جوجه (روی مرغ یک جوجه وجود دارد و به انتهایی ترین جوجه نگاه می کند)
۴- یک مرغ و ۹ جوجه (در پشت مرغ یک جوجه وجود دارد)

در بین این نشانه ها، معنی ومفهوم یک مرغ و ۷ جوجه موجود می باشد. و اینچنین است : اولاً جوجه ایی را که پشت مرغ هست آن را بشکنید، درونش یک پول طلای بزرگ و خیلی با ارزشی وجود دارد. سپس در جهت انتهایی ترین جوجه که به عقب نگاه می کند بروید، در آن طرف، باید یک غار در بسته پیدا کنید، هر چیزی باشد، درون آن غار است. بنا به منابعی یک طلا در گلوی مرغ مادر وجود دارد.

مرغ تنها و یا با جوجه هایش به طور قطع نشانه دفینه می باشد. اگر داخل غار در کنار مرغ یک و یا چند جوجه وجود داشته باشد، و اگر یکی از اینها سرش را به عقب برگردانده باشد، این صد در صد ورودی غار دوم را نشان می دهد. در این صورت جهت نگاه مرغ بررسی نمی شود. برای پیدا کردن ورودی غار دوم میتوان یک حکاکی کانال آب را پیدا کرد. دیواره های غار باید با دقت بررسی شود و کوچکترین جزئیات نیز نباید از چشم دور بماند.

این نوع ورودی ها به دو شکل هستند اولی با استفاده از ساروج است اگر اینطور باشد با یک توضیح کار خواننده را راحت کنیم : برای تشخیص دیوارهای ساروجی از دیوارهای سنگی می توان از چکش استفاده کرد. چکش نباید آهنی باشد، چکش چوبی یا پلاستیکی (پتک کوچک) باید استفاده شود. چون اگر بر روی دیوار سنگی و ساروجی ضربه زده شود، صدایی که در می آورند کاملا متفاوت خواهد بود.

بهترین حالت استفاده از یک چکش چوبی ویا پلاستیکی می باشد. دومی نیز سنگ هایی به بزرگی مشت می باشند، که با مخلوطی شبیه به ملات پوشیده شده و روی آن نیز با ساروج پوشانده شده است و به شکل و رنگ دیواره های غار در آمده است. اینجا هم با توجه به نشانه ها حرکت کرده و باید ورودی ساروجی را پیدا کرد. این هم عموما مثل کانال آب بوده و به عرض ۱ الی ۲ انگشت، نقطه شروع و یا پایان از نوار حک شده می باشد. این، برای کاوش درون غار می باشد. برای پیدا کردن ورودی بیرونی نیز باید به همان روش استفاده کرد. غاری که اگر داخلش آب ریخته شود، گویا جاری خواهد شد، یک آبراهه بیرونی درب خارجی را به ما خواهد داد. این حکاکی ها گاها ممکن است چنگال مانند باشند.

مرغ تنها و یا مرغ به همراه جوجه هایش، یکی از اشکال مهم مورد استفاده برای دفینه یابی می باشد.

تماس با شرکت فلزیاب سفیر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now