Search

ساخت یک فلزیاب

ساخت یک فلزیاب ساده

پیشرفت در تکنولوژی الکترونیک به مردم اجازه می دهد تا در آزمایش های مختلف الکترونیک برای اهداف سرگرمی شرکت کنند.

این اجازه می دهد تا مردم برای ساختن زنگ های درب، چراغ های اتوماتیک شب، سیستم های زنگ ساده، آبگرمکن، تنظیم کننده ها یا ربات های ساده، استفاده از چند مدار ساده را آسان انجام دهند.

علاوه بر این، آماتورها در این زمینه ادعا می کنند که فلزیاب ها می توانند مانند درست کردن یک دستگاه الکترونیکی مانند یک رادیو یا یک تلویزیون تولید شوند.

اول باید به نکات زیر توجه کرد:

چنین اطلاعاتی برای ساخت یک فلزیاب مناسب نیست. آنها بر روی تخصص و نیازهای تحقیق و توسعه و همچنین سرمایه گذاری های قابل توجه مورد نیاز برای ساخت فلزیاب متمرکز نیستند، زیرا آنها تمایل دارند جزئیات چندگانه در مرحله تولید را نادیده بگیرند.

شما می توانید از اطلاعات موجود در اینترنت برای ساختن یک سیستم خام بسیار مفید استفاده کنید که باعث می شود که یک فلز در هنگام نزدیک شدن به صدا یا نور منجر شود.

اینها برای افرادی که دارای مهارتهای الکترونیک کافی هستند بسیار پیچیده نیستند. با این حال، آنها هیچ هدف دیگری را به جز احساس رضایت دریافت شده از دستیابی به یک نتیجه را دنبال نمی کنند.بیشتر انتظار می رود اشتباه باشد.

از سوی دیگر، فلزیاب های تولید شده در خطوط تولید انبوه در کارخانه های تولیدی تولید، یک نژاد کاملا متفاوت هستند.

شرکت ها هدف خود را برای شناسایی در مرحله طراحی تعیین کرده اند. یک تیم از مهندسان نرم افزار این نرم افزار را آماده می کنند و الگوریتم های مورد نیاز برای دستیابی به این هدف را محاسبه می کنند.

هنگام تعیین تجهیزات مورد نیاز، هر دو فاکتور ایمنی و استحکام در نظر گرفته می شود.

عملکرد پایدار و مداوم دستگاه، حداقل حساسیت در مواجهه با دمای هوای گرم و سرد، سازگاری با ترکیبات خاک (سطح) و اطمینان از ایمنی کاربر، عملکرد مستقیم تمرکز بر این جزئیات است.

هر بخش از باتری تا پردازنده، صدها بار در سطوح مختلف، در درجه های مختلف دمایی آزمایش می شود. اطلاعات تجدید نظر شده بر اساس نتایج آزمایش اغلب به روز می شود و طراحی برای نهایی شدن محصول مطلوب و پایدار نهایی می شود.

محصولاتی که امروزه به عنوان مارک های معروف به فروش می رسند، محصول حداقل ۱۰ سال تلاش مهندسان در زمینه نرم افزار، سخت افزار و تست است.

در حالی که فلزیاب های تولید شده در کارگاههای ساده سعی در رسیدن به حساسیت و یا تعادل ندارند،تولید یک فلزیاب تولید شده در کارخانه های تولید انبوه، به روش های سختگیرانه انجام خواهد شد که انحراف در حدود میلیمتر ممکن است منجر به جایگزینی کامل پروژه شود.

توانایی یک فلزیاب حرفه ای برای کار در زمین های مختلف، برای تشخیص فلزات و قابلیت عمق باید مورد توجه قرار گیرد.

این چیزی است که متخصصان این دستگاهها بیشتر به آن متکی هستند. برخی از تجهیزات و روش های مورد استفاده در طراحی و تولید فلزیاب به این کسب و کار اختصاص داده شده است، زیرا جزئیات کوچک در تولید آشکارساز ممکن است منجر به اختلاف قابل توجه در نتایج بدست آمده شود.

علاوه بر سیگنال سازی دقیق سیگنال ها،برای تجزیه و تحلیل های ریاضی و سنتز برای تفسیر آنها نیاز به تجزیه و تحلیل دیفرانسیل غیر خطی است، که بیش از آن چیزی است که ریاضیات تحلیلی مهندسی کلاسیک ارائه می دهد و باید در زمان واقعی انجام شود.

این قابلیت نسبتا آسان از طریق یک مدار ساده، نه تنها برای VLF، بلکه همچنین برای تزریق پالس، امکان پذیر است.

با این حال، اندازه گیری و تحلیل زمان ثابت ولتاژ واکنش از جریان جریده، اجازه می دهد تا تعیین عمق و نوع فلز با عملکرد کافی، تمرکز قابل توجهی بر محاسبات مهندسی داشته باشد. سطوح حساسیت حرفه ای دستگاه های مدرن نیازمند تحقیق و توسعه بدون نیاز به طراحی است.

حتی اگر یک فلزیابی که شما می توانید با استفاده از تخصص الکترونیک پایه خود در یک کارگاه تولید کنید، ممکن است یک تابع تشخیص اولیه ارائه دهد، استفاده عملی از چنین دستگاه هایی بسیار محدود خواهد بود.

اگر شما به دنبال ساخت یک وسیله هستید که می توانید از آن استفاده کنید، این روند می تواند با تلاش برای ساخت یک ماشین لباسشویی، تلویزیون یا کامپیوتر در خانه مقایسه شود.

با توجه به اینکه این وسیله در خارج از منزل استفاده می شود، ممکن است برخی از اجزای آن ها در دست شما تکان بخورد و این در حالی است که باید از تنظیم دقیق آن در سطح میلیمتر محافظت شود؛ ساخت یک فلزیاب ممکن است دشوارتر از دستگاه های فوق باشد.

بنابراین، باید فرض کنیم که یک آشکارساز ساخته شده توسط یک آماتور در کارگاه های ایجاد تغییر و با استفاده از مواد بدون تایید، هیچ ارزش تجاری ندارد و از این دستگاه ها باید اجتناب شود.

آشکارسازهای عمیق

یکی از مهمترین فاکتورهایی که کاربران آشکارساز در مورد آن نگران هستند،مربوط به عمق جسم است. توانایی اسکنر عمیق تر به منظور نمایش فلزات مزایای بسیاری را به کاربر می دهد. با این حال، موارد خاصی وجود دارد که شناسایی نوع فلز مهم تر از توانایی عمق است. این به ویژه برای جستجو در سواحل مورد توجه است، که در آن عمق،یک عامل است که باید در نظر گرفته شود، اما عامل دوم این است که با توجه به این واقعیت که آشکارسازهای عمیق همیشه به فلزات در محیط واکنش نشان می دهند، در حالی که یک دستگاه با عمق کمتر اما توانایی انتخاب فلزات بهتر است.

قابلیت های اسکن عمیق نه تنها با تکنولوژی دستگاه مرتبط است، بلکه با ابعاد جسم، زمان بارگذاری خاک و ترکیب خاک نیز مرتبط است. اهدافي كه براي دوره هاي طولاني خاك شده اند، به دليل ميدان مغناطيسي ای آنها منتشر مي کنند، در سطوح عميق تر قابل تشخيص هستند. علاوه بر این، در ترکیبات خالص (کمتر از مواد معدنی)، تنظیمات سطحِ آسان تر،اسکن عمق بیشتری را امکان پذیر می سازد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده، هنگام خرید آشکارساز مورد نظر شما باید از نماینده فروش درخواست کمک کنید. تعیین منطقه مورد نظر برای استفاده از آشکارساز در این خرید باعث می شود که یک وسیله مناسب برای نیازهای شما به دست بیاید، به جای یک نیروی بی فایده که بتواند عمق هایی را که هرگز به آن نیاز ندارید اسکن کند، بنابراین اجتناب از هزینه های اضافی و تلفات ناشی از انتخاب اشتباه را منجر می شود.

ساخت یک فلزیاب قوی
ساخت یک فلزیاب ساده
ساخت یک فلزیاب
روش ساخت یک فلزیاب ساده
اموزش ساخت یک فلزیاب ساده
نحوه ساخت یک فلزیاب
One thought on “ساخت یک فلزیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now